Language
Prekių krepšelis 0 prekė(s) prekė
0,00 €

INFORMACIJA PRIVATIEMS ASMENIMS

JEI ESATE PRIVATUS ASMUO, apsilankykite mažmeninėje parduotuvėje SIUVIMO REIKMENŲ BAZĖ adresu Žirnių g. 18, Vilniuje, pirmadieniais – penktadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., el. paštas info@doklas.com , tel. +37068258874 . Visas prekes, kurias matote elektroninėje parduotuvėje, visada galėsite įsigyti iškart atvykus į parduotuvę ir mažais kiekiais. Visos prekės gaminamos ir/ar importuojamos be tarpininkų bei sandėliuojamos vietoje dideliais kiekiais. Parduotuvėje galima atsiskaityti  grynaisiais pinigais ar banko kortele. 

Taip pat galima tą pačią dieną atsiimti internetu užsakytas prekes. Užsakymo metu apmokėjus už prekes, jos bus paruoštos ir Jums nereikės laukti prekių surinkimo atvykus į parduotuvę. 

DĖMESIO! UŽDARIUS PARDUOTUVĘ VYTENIO G., BAZĖJE PARDUODAME IR MAŽAIS KIEKIAIS, KERPAME AUDINIUS IR JUOSTELES REIKIAMU METRAŽU. LAUKIAME VISŲ ILGAMEČIŲ PIRKĖJŲ!

Užsakytas elektroninėje parduotuvėje, elektroniniu paštu info@doklas.com ar telefonu +37068258874 ir apmokėtas iki 13.00 val. prekes išsiųsime tą pačią dieną (po 13.00 val. - kitą dieną) su DPD kurjerio tarnyba, kuri Lietuvoje kitą darbo dieną pristatys užsakymo metu nurodytu adresu iki durų, Europoje - per 3-5 dienas, pasaulyje -  per 7-14 dienų. Mūsų pristatymo kaina Lietuvoje yra 4,84 Eur nepriklausomai nuo prekių svorio ar tūrio.

 

KUR YRA MANO UŽSAKYMAS?

UŽSAKYMO BŪSENĄ GALITE MATYTI PRISIJUNGĘ PRIE SAVO PASKYROS ČIA. 

 

NERADOTE ATSAKYMO Į JUMS RŪPIMĄ KLAUSIMĄ?           

SUSISIEKITE SU MUMIS info@doklas.com ARBA TELEFONU +37068258874